Mumunya kama sweet! DIAMOND’s aging father MZEE ABDUL caught on camera getting mushy with his slay queen girlfriend (VIDEOS).

Tuesday, April 30, 2019-Diamond’s father, Mzee Abdul, has been causing controversies from the time his son got fame and became one of the most sought after artists in Africa.

He has been riding on his son’s fame to get publicity.

He started by beefing with his successful son when he accused him  of  neglecting him despite his riches  but they reconciled recently and saw each other face to face for the first time in 20 years.

Mzee Adbul is suffering from cancer but the killer disease won’t dampen his spirit.

He was recently caught on camera getting mushy with a young lady alleged to be his girlfriend.

They were getting mushy like teenage lovers.

Watch the videos.




A post shared by SIR MADIKODIKO (@sir_madikodiko) on





Jamaniiiiiiii eeeeeeeh njooon hapaaaaaaa.....πŸ“£πŸ“£πŸ“£πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚ ubuyu nilio nao kuula peke yangu sitoumaliza ndo maana nikawaleteeni πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜† unaambiwa mimi na BIBI TIFFAH MPYA ni marafiki kufa na kupona ndo maana kaniamin kanipa hiz videoπŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚ video ziko nying niwewe tu ukinifuatilia.... Video inayofata napost wakiwa CHUMBANIIIπŸ˜†πŸ˜±πŸ˜± Sasa kwanini ikupiteee hyo video??? πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚ Alafu naomba mnijibu nimtagg huyu mama yake @diamondplatnumz Mpyaa au nmkaushie...???? Naomben majibu yenu haraka manake hiz video ziko nying ndo kwanza hii ya piliπŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜† RAHA YA UMBEA UWE NA BANDO TU NDUGU ZANGUπŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚ BAKI NA MIMI #sirMadikodiko A.k.a Rafiki yake BIBI TIFFAH MPYAAπŸ˜†
A post shared by SIR MADIKODIKO (@sir_madikodiko) on





Wananzengoooooo.....!!!πŸ“£πŸ“£πŸ“£πŸ“£πŸ“£ Naomba mnipe ruhusa niwatambulishe bibi yake TIFFAH MPYAAAπŸ˜±πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚ Unaambiwa Bibi yake Tiffah wa muda huu kisuuuuuu.....πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜† mtoto damu bado inachemkaa kabisaaaπŸ™ŒπŸ™ŒπŸ™ŒπŸ™ŒπŸ™ŒπŸ™ŒπŸ™Œ Sasa wangapi mko tayari Nizimwage video zoteeeeeeeeee........????πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜† Alafu mniambie kama mko tayari nimtagg BIBI YAKE TIFFAH VIDEO INAYOFUATAA....πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜† Ney Anasema Vunja mifupa ungali bado kijana....πŸ˜‚πŸ˜‚ NENO MOJA KWA BIBI YAKE TIFFAH MPYA ALAFU MUDA SIO MREFU NAZIMWAGA VIDEO ZOTEEEEE BAKI NA MIMI TU @Sir_Madikodiko πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†
A post shared by SIR MADIKODIKO (@sir_madikodiko) on




The Kenyan DAILY POST

Leave a Comment

Loading...
Loading...

Nilisikia Bibi Akimwambia“Ouch,Hiyo Yako Imejikunja Kama Banana,Hii Ndio Tamu”,Nilisikia Ardhi Ipasuke Nizame

Kama kuna siku ningeuwa mtu,ingekuwa last month, I have never felt that in my entire life.Mimi siwezikosa gym and wanawake hunifuata kila ...

Contact Us

Name

Email *

Message *

2012 The Kenyan DAILY POST. All Rights Reserved. - Designed by Denno